O nás

EcoLED Solutions patrí do skupiny majetkovo prepojených spoločností pôsobiacich v oblasti osvetlenia, ktoré majú dlhoročné skúsenosti s vývojom a výrobou svietidiel, ako aj s návrhom a inštaláciou svetelných sústav, s realizáciou náročných a rozsiahlych projektov (SCP Ružomberok výrobná a skladová hala, zimné štadiony Nitra, Piešťany a JL Aréna Liptovský Mikuláš, atď.).

V súčasnosti sa naša skupina sústreďuje najmä na poskytovanie komplexných riešení pre obnovu verejného osvetlenia. Sme radi, že vďaka tomuto úsiliu sme dnes lídrom v poskytovaní obnovy verejného osvetlenia prostredníctvom prenesenej správy (t.j. bez investície obce, štátu alebo zdrojov z EÚ fondov).

Silní partneri

LEADER LIGHT je členom našej skupiny a svetovo uznávanou značkou. Vývojové centrum spoločnosti je v Bratislave a výrobný závod v Spišskej Novej Vsi. Produkty LEADER LIGHT nájdete v desiatkach krajín. Výrobky prešli mnohými skúškami ako napr. osvetlenie Európskeho finále pesničkovej súťaže Eurovision song contest, osvetlenie na jednej z najrušnejších Moskovských ulíc, ale aj množstvo iných realizácií. Príklady aplikácií svietidiel LEADER LIGHT možno nájsť tu.

Obnova svetelných sústav bez nutnosti investície – energetická služba so zaručenou úsporou.